top of page
Фото автораАдміністратор сайту

Тиждень безпечного Інтернету

Безпека в інтернеті важлива для кожної людини. У 4-х класах було проведено інтерактивне заняття «Подорож країною «Онландія»». Здобувачі освіти мандрували різними станціями: «Вікторина. Що я знаю про інтернет?», «Цікаві загадки», «Ребуси», «Інтерактивна гра «Позитивні та негативні сторони інтернету», «Як діяти у цій ситуації?», «Відтвори емоції». Було цікаво, весело, змістовно.

У рамках тижня безпечного Інтернету учні

6-Б класу грали у антифейкову гру "Нотаєнота", під час якої дізналися про небезпеки, що трапляються в Інтернеті, про фейки та маніпуляції.

У рамках тижня безпечного Інтернету п'ятикласники грали у доміно "Безпечний Інтернет" (учитель Костюченко Л. А.), під час якої пригадали правила безпечної поведінки у глобальній мережі.

Учні 3-х класів (учителі Писаренок З. І., Костюченко Л. А.) досліджували безпечний Інтернет: переглянути мультфільм та розфарбували мегарозмальовку.

Для учнів 11 класу було проведено гру з платіжної безпеки "Кібербезпека: думай швидко, плати безпечно!"

Гаразд

ТАЛАН - центр фінансових знань Національного банку України

В час надзвичайного розвитку інтернет-технологій найголовніше для усіх учасників освітнього процесу – це безпечне освітнє середовище. Тому сьогодні учні 8-их класів брали участь у грі-вікторині "Безпечний інтернет"

Важливо, знати усі правила та "тонкощі" інтернет-безпеки аби зберегти себе та близьких від загроз, які чатують по усьому Інтернеті.

Для дев'ятикласників було проведено тренінг "Цифрова дієта" (учитель Костюченко Л. А.), під час якого діти визначили свій рівень залежності від смартфону, обговорили поради для зменшення використання гаджетів та їх ефективність.

Учні 10 класу прослухали корисну інформацію у вигляді коміксів про платіжне шахрайство. Побули у ролі "злочинців" та "жертв".

 Обговорили як захистити кошти на платіжній картці; як захистити акаунти та пристрої: смартфони та комп’ютери. Дізнались про актуальні схеми шахрайства у воєнний час,

безпечні онлайн-покупки,телефонне шахрайство.

Матеріали на тему платіжної безпеки, розроблені експертами Національного банку України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству.

Для учнів 2 класу (вчителі Писаренок З. І., Савелюк О. О.) у рамках тижня безпечного інтернету було проведено гру «Моя суперсила – безпека в Інтернеті». Учні вчилися розпізнавати небезпеки, які можуть чатувати під час роботи в інтернеті. Разом із героїнею мультфільма черепашкою Хаппі розмірковували як уникати небезпек, складали пазли, працювали з розмальовками, засвоювали правила безпечної роботи у мережі.

#тиждень безпечного інтернету

6 лютого святкують Всесвітній День без мобільного телефона. Ця акція триває протягом трьох днів і закликає людей провести час без використання смартфонів та мобільних телефонів. Попри безперечну користь цих девайсів, користування ними створює певну залежність, про яку сьогодні говорили з учнями 8-их класів, провели експеримент, як себе діти почувають без мобільних телефонів.

Сьогодні у другий місяць року другого тижня та другого дня для учнів 7-х класів було проведено Онлайн-квест “Безпечний інтернет”.

Діти переглядали цікаві відео про залежність від телефонів та інтернет-небезпеку, а також навчалися створювати надійні паролі від "ненадійних шахраїв"

Для учнів 8-Б класу було проведено тренінг "Права людини онлайн існують?" (класний керівник Костюченко Л. А.). Здобувачі освіти опрацювали уривки документів, у яких зазначені права дітей, визначили як ці права реалізовуються та порушуються онлайн або офлайн.

Для учнів 6-х класів було проведено інтерактивне заняття "Інтернет-залежність" (учитель Костюченко Л. А.). Школярі розмірковували про позитивні та негативні наслідки Інтернет-залежності, малювали портрет залежного користувача та розглядали ситуативні задачі.

Інформаційний куточок "Поради платіжної безпеки для кожного".

Гаразд

ТАЛАНТАЛАН - центр фінансових знань Національного банку Україницентр фінансових знань Національного банку України

Інформаційна вітрина "Мій безпечний віртуальний Всесвіт. Разом для найкращого Інтернету"


1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page